KONST / Litografier / Litografier 13913193
nr 1391 3193
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 7 st, Signerad, 200 upplaga. Bladets mått: 63x44, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 19 april 2021
kl 20:07:12