BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampor 9614009
*
nr 961 4009
Vägglampor
1 par, 50/60-tal, höjd: 39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:08:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 17:38:36
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampor
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:45
-
9149 Väggbelysning
Ett par, utomhus, metall, gultonat glas. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:17
*
Vägglampor
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4009
Vägglampor
1 par, 50/60-tal, höjd: 39 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 17:38:36 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampor
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:45 -
9149 Väggbelysning
Ett par, utomhus, metall, gultonat glas. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:17