KONST / Litografier / Färglitografi 13862098
nr 1386 2098
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Blått paket. Signerad, numrerad 247/375. Bladets mått: 24,5x21 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:40:03
200 kr
450 kr
500 kr
700 kr
900 kr
6
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr
1.200 kr
6
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
6
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
7
1.600 kr
8
2.000 kr
9
1.800 kr
8
1.900 kr (Budbetjänt)
10
2.000 kr
8
2.000 kr (Budbetjänt)
11
22 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann