GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Fisktallrikar 10381005
*
nr 1038 1005
Fisktallrikar
13 delar, Johnson Bros, England, 6 + 6 + 1 del
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:30:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/4 01:10:59
1
1.000 kr
13/4 20:42:57
2
1.200 kr
12/5 13:04:01
3
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskmönster fiskmönstrade fisktallrik fisktallrikar johnson & bros mattallrik mattallrikar
-
3007 Fisktallrikar
8 st, Keramik, Upsala-Ekeby. Diameter: 24 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:19
*
Fisktallrikar
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1005
Fisktallrikar
13 delar, Johnson Bros, England, 6 + 6 + 1 del
Utrop: | 1.200 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/4 01:10:59 | 1 | 1.000 kr |
13/4 20:42:57 | 2 | 1.200 kr |
12/5 13:04:01 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskmönster fiskmönstrade fisktallrik fisktallrikar johnson & bros mattallrik mattallrikar
-
3007 Fisktallrikar
8 st, Keramik, Upsala-Ekeby. Diameter: 24 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:19