KONST / Litografier / Färglitografi 8652217
*
nr 865 2217
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 83/130, signerad, -52, 36x150
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2013
kl 20:50:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/12 04:15:16
1
400 kr
15/12 00:58:58
2
250 kr
15/12 22:31:52
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 865 2217
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 83/130, signerad, -52, 36x150
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/12 04:15:16 | 1 | 400 kr |
15/12 00:58:58 | 2 | 250 kr |
15/12 22:31:52 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35