KONST / Litografier / Serigrafi 16182084
nr 1618 2084
Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. Signerad, daterad - 68, numrerad, 9/100. Silkscreen, bildmått: 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:47:34
4.000 kr
4.200 kr