KONST / Litografier / Färglitografi 16066125
nr 1606 6125
Färglitografi
Hans Eis. Signerad, numrerad 24/33, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 43x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:24:23
18/3 19:05:29