KONST / Litografier / Färglitografi 9513279
nr 951 3279
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi, Tom Krestesen (f. 1927), 100/150, signerad. - 89, motivet: 35x49
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
500 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:05:12
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen