SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Vaser 12951114

nr 1295 1114

Vaser

2 st, silver, 1841, Västerås. Höjd: 11,5-12 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 december 2019
kl 20:36:45

8/12 15:36:38 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 9 dec

Silver

Läs mer om Silver
Silver