KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13183317

nr 1318 3317

Björn von Rosen

(1905-1989), Sverige

Tusch, Björn von Rosen (1905-1989), Sverige. Monogramsignerad, -52, Flodhästar. Motivet: 30x30 ca

Björn von Rosen, svensk målare född 1905, död 1989.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:53:24

6/4 19:54:05 1      Vinnande bud

Björn von Rosen

Läs mer om Björn von Rosen