KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13554244
nr 1355 4244
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vintermotiv. Signerad, numrerad 149/400, daterad -79. Motivet: 43x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:21:11
8/10 13:45:59
19 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén