KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862047

nr 1386 2047

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 158/360, daterad 1981. Motivet: 40x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:48:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén