KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12343021

nr 1234 3021

Skulptur

Lasse Nilsson. Signerad, daterad -89, par, 3/20, bemålad gips, på träsockel. Längd: 30-40

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:59:45

11/2 18:53:12 1      Vinnande bud