KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12846092

nr 1284 6092

Skulptur

Äpple, ej signerad, glaserad keramik. Höjd: 40 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:20:10