KONST / Litografier / Serigrafier 12757368

nr 1275 7368

Peter Freudenthal

(f. 1938), Sverige

Serigrafier, 5 st, Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. 2/150, Signerade. Motivet: 25x25 cm

Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:13:10

Peter Freudenthal

Läs mer om Peter Freudenthal