KONST / Litografier / Serigrafier 12757368

nr 1275 7368

Peter Freudenthal

(f. 1938), Sverige

Serigrafier, 5 st, Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. 2/150, Signerade. Motivet: 25x25 cm

Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:00:28)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:06:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 500 kr
  Göteborg 500 kr
  Helsingfors 500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Freudenthal

Läs mer om Peter Freudenthal