KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12769499

nr 1276 9499

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, 62x98 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:22:42