KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13185060

nr 1318 5060

Pastell

Oidentifierad konstnär, 1900-tal, landskap, 69,5x48,5 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:13:15