KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13581442

nr 1358 1442

Oljemålningar

2 st. Signerad KVO. Olja på duk, 60x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:19:50