KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13073574

nr 1307 3574

Aino Vastamäki

(1932-2003)

Oljemålningar, 2 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 16x16 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:50:50