KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13382326

nr 1338 2326

Wilhelm Behm

(1859-1934), Sverige

Oljemålning, Wilhelm Behm (1859-1934), Sverige. Skogslandskap. Signerad, daterad 1922. Olja på duk, 31x22 cm

Wilhelm Behm, svensk målare född 1859, död 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:08:42

15/7 08:44:18 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Wilhelm Behm

Läs mer om Wilhelm Behm