KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343399

nr 1234 3399

Valerij Chirkov (1943), Factory, signerad. Olja på pannå, 72x30

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:39:20