KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11334264

nr 1133 4264

Ulla Nordenskjöld

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Ulla Nordenskjöld (f. 1949), 'Pin ups', monogramsignerad, daterad 99,23x18

Ulla Nordenskjöld, svensk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 oktober 2017
kl 20:15:56

Ulla Nordenskjöld

Läs mer om Ulla Nordenskjöld