KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376127

nr 1237 6127

Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:56:05