KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12755326

nr 1275 5326

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Sven Hellström (f. 1906), Sverige. Hus. Signerad, daterad 1939. Olja på pannå, 42x52 cm

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:28:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström
Lis Husberg (f. 1920)