KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455128

nr 1245 5128

signerad Th. J. Visby ringmur. Olja på pannå, 53x63

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:04:38

27/3 13:42:20 1      200 kr
1/4 17:50:27 2      Vinnande bud