KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027042

nr 1302 7042

Rita Hult, motiv Katarina kyrkbacke. Signerad. Olja på duk, 32x39 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:01:34

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm