KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581519

nr 1358 1519

Olteano, marin, Signerad. Olja på duk, 46x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:31:20