KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185048

nr 1318 5048

Oidentifierad konstnär. Vattenlandskap. Signerad. Olja på duk, ca 30x40 cm

Konditionsrapport: färgbortfall, skadad duk

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:34:24

2/4 21:04:45 1      300 kr
5/4 04:33:17 2      Vinnande bud