KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591172

nr 1359 1172

Oidentifierad konstnär. Signerad J A Daniel, "Falls on the Conway". Signerad. Olja på duk, 51x76 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:02:21

7/11 15:29:46 1      1.500 kr
9/11 15:42:39 2      Vinnande bud