KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591232

nr 1359 1232

Oidentifierad konstnär. Signerad, Italienskt kustmotiv. Olja på duk, 29x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:33:19

5/11 14:51:35 1      100 kr
9/11 11:36:47 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor