KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343009

nr 1234 3009

Oidentifierad konstnär. Modell, signerad K Danielsson. Olja på duk, 66x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:39:56