KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343152

nr 1234 3152

Oidentifierad konstnär. "Mahatma Gandhi", Signerad Mieliynski 1978. Olja på duk, 65x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:20:26