KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038219

nr 1303 8219

Oidentifierad konstnär. Fiskar. Signerad. Olja på pannå, 20x27 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:15:26

23/1 22:40:39 1      100 kr
27/1 17:51:58 2      Vinnande bud