KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491134

nr 1349 1134

2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 12x17cm

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:09:25