KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343440

nr 1234 3440

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, signerad. Män vid sjö. Olja på duk. 55x77

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:31:12

11/2 20:26:13 1      Vinnande bud