KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894149

nr 1289 4149

2 st, M. Pohlingo. Signerad. Olja på duk, 60x78,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:09:44