KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894149

nr 1289 4149

2 st, M. Pohlingo. Signerad. Olja på duk, 60x78,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:09:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor