KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117074

nr 1311 7074

Louis Zelig

(1894-1993), Sverige

Oljemålning, Louis Zelig (1894-1993), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 20x34cm

Louis Zelig, född 1894 i Rumänien, död 1993, målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:11:37

Louis Zelig

Läs mer om Louis Zelig