KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581425

nr 1358 1425

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad, hav. Olja på duk, 120x151 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:43:22