KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342152

nr 1234 2152

Johanne Ravn, "Strandskator", signerad. Olja på duk, 33x40

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:20:49