KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677582

nr 1267 7582

Ingrid Nilsson-Olsson

(1945-2003), Sverige

Oljemålning, Ingrid Nilsson-Olsson (1945-2003), Sverige. Signerad Ingrid Nilsson. Olja på duk, 24x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 20:38:11

Ingrid Nilsson-Olsson

Läs mer om Ingrid Nilsson-Olsson