KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486246

nr 1348 6246

Herman Hägg

(1884-1966)

Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Visby ringmur. Signerad. Olja på pannå, 17x22 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:39:27