KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581444

nr 1358 1444

Herman Edlund, Signerad, stilleben. Olja på duk, 83x105 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:12:20

29/10 22:15:10 1      Vinnande bud