KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455566

nr 1245 5566

Henry Cooper, Highland, omkring 1900. Olja på duk, signerad, 40x60

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:17:22

1/4 17:27:56 1      1.000 kr
1/4 17:45:50 2      Vinnande bud