KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989075

nr 1298 9075

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Oljemålning, Hans Viksten (1926-1987), Sverige. "Desy i solstol". Signerad, numrerad 64. Olja på duk, 65x108 cm

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:46:22

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten