KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027073

nr 1302 7073

Gustav Stenberg, Vinterdag Stockholm. Olja på duk. Signerad. 54x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:59:34

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm