KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581595

nr 1358 1595

Gallogh, Signerad, Religiöst motiv. Olja på duk, 40x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:17:35

1/11 00:11:28 1      Vinnande bud