KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767220

nr 1376 7220

Eugen Holmberg

(1911-1993), Sverige

Oljemålning, 2 st, Eugen Holmberg (1911-1993), Sverige. Signerade, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 44x53cm, yttermått inklusive ram: ca: 55x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:40:14

Eugen Holmberg

Läs mer om Eugen Holmberg