KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038424

nr 1303 8424

Erich Lamm. Signerad. Stockholm. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:12:17