KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343016

nr 1234 3016

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Gamla Stan, signerad. Olja på duk, 53x39

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:50:42

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom