KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13378284

nr 1337 8284

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Oljemålning, Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, daterad 1937, stilleben. Olja på pannå, 55x46 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:43:27

7/7 14:33:29 1      300 kr
13/7 18:02:00 2      Vinnande bud

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers